pożyczki bez bik

pożyczki bez bik

Prawie każdego dnia jesteśmy tak zajęci w robocie i domu, że coraz gorzej wygospodarować nam czas na robienie jakichkolwiek spraw urzędowych. Z tego powodu bardzo cenimy sobie takie propozycje, które żądają od nas najmniejszego zaangażowania. Im mniej komplikacji i czasu będzie to od nas żądało, tym szybciej zgodzimy się skorzystać z przedstawionej propozycji, pożyczki bez bik

Kolejnym ciekawym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka możliwa dla każdego, kto ukończył 20 lat. Górnym półapem wiekowym jest bardzo często 70 lat. Dodatkowym ograniczeniem koniecznym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę wysyła się w prawdziwie błyskawicznym tempie - wystarczy wysłać smsa pod konkretny numer. W treści sms zamieszczamy imię i nazwisko, nasz adres i sumę pożyczki. Zwykle w czasie 48 godzin skontaktuje się z nami doradca i udzieli wszelkich potrzebnych informacji związanych z pożyczką.
Krótki czas i wygoda w otrzymaniu pożyczki wiążą się z przyśpieszonymi procedurami potwierdzania naszych danych.

Jeśli pozytywnie je zaliczymy, pieniądze możemy otrzymać jeszcze w tym samym dniu. Na czym wspomniane procedury polegają? Może to być potwierdzenie poprzez rachunek bankowy. Przekazujemy ze swojego konta na wskazany numer rachunku niewielką kwotę pieniędzy, na przykład złotówkę. Tym sposobem potwierdza się, czy dane umieszczone we wniosku pokrywają się z danymi posiadacza konta bankowego. W tym miejscu możemy liczyć na błyskawiczne przelanie pożyczki na konto. Zupełnie innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem i wyciągu z rachunku bankowego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest ostatecznym warunkiem, pożyczka może zostać nam udzielona nawet w przeciągu czasu liczonego w minutach od wysłania wniosku. Proces sprawdzające odbywa się tylko raz, jeśli więc następny raz będziemy chcieli pożyczyć pieniądze w tej samej instytucji, wystarczy tylko nowy wniosek.

Pożyczka przez sms może być otrzymana nawet przed zawarciem umowy. Forsę dostaniemy wyłącznie na podstawie procedury weryfikacji tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po wszystkim. W przypadku nowych firm wyspecjalizowanych w takich pożyczkach powinniśmy zachować bardzo dużą ostrożność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwyczajną próbą popełnienia przestępstwa. Dużym minusem takiej chwilówki jest wysokie oprocentowanie.

Website URL: http://gplus.com